Termin 4. Biegu „Śladami Żubra”

Znamy termin 4. Biegu „Śladami Żubra”. W tym roku, odbędzie się on 19 grudnia 2020r. W związku panującą sytuacją epidemiologiczną, godziny startów będą zależne od wybranego dystansu. Planujemy odrębne starty dla dzieci, na 6km oraz 12km. W ramach każdego dystansu, będą obowiązywały limity uczestników, które na dzisiejszy dzień wynoszą:

  • Biegi Żubrzyka – 120 miejsc
  • Bieg, NW – 6km – 250 miejsc
  • Bieg, NW 12km – 250 miejsc

 

Niestety, w tym roku z przyczyn niezależnych od nas nie będzie tradycyjnej grochówki oraz pieczenia kiełbasy, jednak w obliczu sytuacji związanej z COVID-19 cieszymy się, że możemy w ogóle dla Was zorganizować biegi. Niewykluczone, że starty na poszczególnych dystansach będą się również odbywały falami, jednak takiej sytuacji chcielibyśmy uniknąć. Na przełomie najbliższych tygodni, będziemy wiedzieć więcej. Z pewnością dostosujemy warunki biegów do obowiązujących norm bezpieczeństwa uczestników. Na bieżąco będziemy informowali o kwestiach z tym związanych.

Ten bieg będzie inny, wyjątkowy. Nie tylko za sprawą ograniczeń wynikających z obostrzeń, ale również za pośrednictwem celu, który będzie przyświecał temu wydarzeniu. Otóż w tym roku podczas zapisów, każdy uczestnik będzie miał możliwość wykupienia cegiełki charytatywnej w wybranym nominale. Dochód ze sprzedaży, w 100% zostanie przeznaczony dla nieMałego Wojownika – Maciusia Cieślika z Jankowic, na zakup najdroższego leku świata ! Ponadto część z każdej opłaty wpisowej, przeznaczamy również na ten cel. Więcej o Maciusiu możecie przeczytać na www.niemalywojownik.pl

Dołącz do wydarzenia na Facebook TUTAJ